Seyahat Sigortaları

Yurt Dışı Seyahatlerinize Sağlık Vizesiyle Çıkın!

 

 

 

Yurtdışı seyahatlerinizde, her açıdan dört dörtlük bir güvence içinde, seyahat edebilmeniz için seyahat sağlık vizenizi MAPFRE GENEL SİGORTA'dan alın!

MAPFRE GENEL SİGORTA Vize Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışındaki seyahatlerinizde başınıza gelebilecek acil hastalık veya kaza sonucu oluşabilecek tedavi masraflarınızı karşılayan bir sigorta poliçesidir.

MAPFRE GENEL SİGORTA Vize Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası, poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içindeki hastalanma ve kazaya uğrama sonucunda oluşan; ayakta tedavi ve yatarak tedavi harcamaları ile vefat halinde cenazenin yurda nakli veya yurt dışında defin masraflarına ilişkin acil tıbbi yardım masraflarını %100 karşılar.

Yurt Dışı Seyahatlerinde Keyifliyim!

MAPFRE GENEL SİGORTA, Keyif Seyahat Sağlık Sigortası ile yurt dışı seyahatleriniz artık daha keyifli!

MAPFRE GENEL SİGORTA’nın müşterileri için geliştirdiği yeni nesil seyahat sağlık sigorta paketi Keyif, tercihe bağlı olarak dünyada veya Avrupa’da yapılan seyahatlerinizde her zaman sizinle...

Riskli durumlar gerçekleştiğinde, sigorta kapsamında bulunan tüm yardımları derhal sağlayan paket, seyahatin başladığı andan itibaren asistans hizmetleriyle de yanınızdadır.

Sigorta teminatınız, poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içerisindeki hastalanma ya da kazaya uğramanız sonucunda gereken:

  • Ayakta Tedavi Harcamaları,
  • Yatarak Tedavi Harcamaları,
  • Vefat Halinde cenazenin yurda nakli veya yurt dışında defin,

masraflarına ilişkin acil tıbbi yardım masraflarınızı %100 olarak karşılar. Ayrıca ek olarak size Kaza sonucu oluşabilecek mağduriyetinizi güvence altına alacak bir de Ferdi kaza teminatı sunuyoruz.

Yurt İçinde Seyahat Oh Ne Rahat!

MAPFRE GENEL SİGORTA, Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtiçi seyahatlerinizde de yalnız değilsiniz.

MAPFRE GENEL SİGORTA’nın sizlere özel hazırladığı yurtiçi seyahat sağlık sigorta poliçesinde yurtiçi seyahatlerinizde ihtiyacınız olan acil tıbbi tedavi giderlerinizi, tıbbi nakil masraflarınızı teminat altına almakta ve sadece MAPFRE GENEL SİGORTA müşterilerine özel asistans paketini hizmetinize sunmaktadır.

Sigorta teminatınız, poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içerisindeki hastalanma ya da kazaya uğramanız sonucunda gereken:

  • Ayakta Tedavi
  • Yatarak Tedavi
  • Tıbbi Nakil
  • Ferdi Kaza

giderlerine ilişkin acil tıbbi yardım masraflarınızı %100 olarak karşılar.

Uluslararası Sağlık Güvencesine YESS!

Öğrenciler için artık yurtdışı eğitimi daha kolay. YESS Yurtdışı Eğitim Sağlık Sigortası ile artık yurtdışında da güvendesiniz.

MAPFRE GENEL SİGORTA’nın en yeni ve özgün ürünü olan YESS'in benzerlerinden en önemli farkı öğrencilerimizin sigortaları ile ilgili talepleri için yurtdışına 7 gün, 24 saat Türkçe hizmet veren bir call center hizmetinden yararlanabilmeleri ve poliçe süresince gümrükten giriş çıkış yapmaya gerek kalmaksızın teminatların geçerliliğini korumasıdır.

MAPFRE GENEL SİGORTA Yurtdışı Eğitim Sağlık Sigortası (YESS) ile yurtdışındaki eğitiminize gönül rahatlığıyla gidebilir, yurtdışı eğitiminizi, seyahatinizi ve sağlık güvencenizi kapsayan komple bir paketle güvenle eğitiminizi sürdürebilirsiniz.

Üstelik YESS ile ihtiyaç duyduğunuzda acil nakit avans desteğini de sağlamış olursunuz.

Konumumuz


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Mapfre Genel Sigorta